2022-07-22
Komentarzy: 0
Kategoria: Wydarzenia
Półroczna konferencja N-Energia

Co pół roku, zarząd Prezesów i Dyrektorów firmy ,,N Energia’’ organizuje kongres, na którym wraz ze swoimi współpracownikami podsumowuje ostatnie 183 dni. Osobom ze szczególnym zaangażowaniem i wynikami, przyznawane są statuetki i różnego rodzaju nagrody, które zostały zdobyte w programach motywacyjnych, dzięki swojej pracy. Oczywiście nigdy nie brakuje dużej dawki wiedzy sprzedażowej jak i również technicznej. To czas, aby się na chwilę zatrzymać, przemyśleć miniony czas i złapać oddech, by móc dalej ruszyć z przytupem! To również okazja, by wymienić się swoimi doświadczeniem, spostrzeżeniami i przemyśleniami z innymi. Całości towarzyszy niesamowita energia.
 
Blok pierwszy zaczął się ciekawymi branżowymi nowinkami z Polski i nie tylko. Dowiedzieliśmy się, przed czym możemy uchronić naszych przyszłych klientów i zabezpieczyć ich nie tylko finansowo, ale również energetycznie. Czekają nas duże zmiany, dlatego warto już dzisiaj obmyśleć dobrą strategię i mieć plan. Dowiedzieliśmy się np., że już w 2026 roku, wszystkie dachy domów weselnych mają obowiązek posiadać instalacje fotowoltaiczną, w 2027 roku każdy dom ma mieć taki obowiązek, a w 2029 roku, nowo budowane domy, które nie będą miały uwzględnionego projektu instalacji fotowoltaicznej przy projekcie domu, nie będą miały pozwolenia na budowę.
Dowiedzieliśmy się również, jakie podwyżki cen energii elektrycznej czekają Polaków w 2023 roku. Dla rolników i prosumentów cena zwiększy się o 100 procent w górę, a dla firm aż o 300 procent! W 2027 roku przewidywana jest stabilizacja stawek cen za energie elektryczną.
Duże zmiany nie tylko zajdą w domach polskich rodzin, ale również w innych państwach takich jak np. Niemcy. Każdy nowo budowany dom, już od 2024 roku, będzie miał obowiązek stosować pompę ciepła.
Energia elektryczna niebawem stanie się ‘’dobrem luxusowym’’, ponieważ już w 2023 przewidywane są stałe braki w dostawie prądu, które znacznie pogorszą komfort życia społeczności, dlatego poleca się zwłaszcza osobom, które zaopatrzyły się w pompę ciepła zakupić zestaw fotowoltaiczny + bank energii, aby mieć bezpieczeństwo i pewność zapewnienia ciepła sobie i rodzinie.
 
 
Czas przy bloku drugim był zarezerwowany osobom, które odnotowały największe wyniki w ostatnim półroczu, osobom, które odnotowały największe wyniki jako debiutanci, oraz dla osób, które zakwalifikowały się do programów motywacyjnych. Jednym z nich były ‘’N WAKACJE’’. Już 09.10.2023 uczestnicy będą mieli okazję wspólnie z zarządem wyruszyć w niesamowitą przygodę do Turcji, gdzie zaczerpną jeszcze więcej nowej wiedzy oraz dowiedzą się jeszcze więcej na temat drogi każdego z nich, jaką musieli przejść, aby być w miejscu, w którym są obecnie, a temu wszystkiemu będzie towarzyszyć niesamowita energia i klimat tureckich plaż.
Kolejnym ciekawym programem był program ‘’N GOLD’’. W programie tym, osoby, które się zakwalifikowały, były nagradzane sztabkami złota.
Jak co roku, tytuł najlepszego menagera sieci, trafił do Pawła Rżysko. Wynik, który wygenerował wraz ze swoim zespołem sprzedaży to 2,5 MWh! Grupa cały czas prężnie się rozwija, a przyszły czas, który nastąpi, zapowiada się ciekawie!
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!
 
Po krótkiej przerwie przyszedł czas na blok nr.3., na którym uczestnicy mogli pozyskać wiedzę sprzedażową oraz mieć wgląd do rzetelnych analiz, które jasno pokazywały jak nowe prawo czyli tzw. ‘’net-biling’’, od 01.04.2022 ukształtował rynek fotowoltaiczny, z ogromną korzyścią dla prosumentów. Rok 2022 jest nietuzinkowy dla branży OZE, a przyszły wróży jeszcze więcej dobrego!
 
Po wspólnym obiedzie, nadszedł czas na długo wyczekiwany blok nr.4, który wniósł wiele wartościowej wiedzy, na temat prowadzenia profesjonalnej rozmowy z klientem, oraz jak kontraktować z inwestorem zaczęcie współpracy w przyszłości. Temat tak bardzo zaciekawił słuchających, że na sali powstała grobowa cisza.
 
Chwilę przed rozpoczęciem bloku piątego, zostały ogłoszone warunki nowego programu motywacyjnego, którego wyniki będą podane już za pół roku przy kolejnym podsumowaniu półrocza. Ostatnie, kończące już wystąpienie, sprawiło, że włosy na rękach stawały dęba…Prelekcja coacha z blisko 30-letnim doświadczeniem wywołało w większości niesamowite emocje i przemyślenia. Zarząd nie tylko dba o wysoki zakres wiedzy, ale również o wizerunek swoich zwierzchników na żywo jak i w sieci, dlatego stale pracujemy nad drobnymi elementami, które z czasem wydają dobre owoce. Uczymy się również psychologii, która również w dużym stopniu wpływa na naszą efektywność w pracy.
To wszystko, co stale oferuje i dostarcza firma swoim współpracownikom, ma nieocenioną wartość, która przekłada się na rzeczywistość i w późniejszym czasie na wyniki. Projekty, które prowadzi firma i które niebawem ujrzą światło dzienne, będą przełomowe nie tylko dla Polski pod względem rozwoju odnawialnych źródeł energii, ale również dla ludzi, którzy ją tworzą ,pod względem szansy na duże wybicie się i przy tym jeszcze większe zarobki! Dbanie o wysoki poziom wiedzy, motywacji oraz energii jest kluczowe, aby odnieść sukces. Oni już to wiedzą i dzielą się tym w zupełności za darmo. Być może szukasz firmy, która zapewni Tobie to wszystko lub z jakąś już współpracujesz, ale czujesz, że czegoś Tobie brakuje, dlatego serdecznie zapraszamy, abyś i Ty mógł zobaczyć na własne oczy ludzi, którym faktycznie zależy na Twoim sukcesie i zapewniam Ciebie, że Oni o to zadbają, abyś go osiągnął.

Przeszukaj bloga

Polecane Posty

Jak przygotować się na Black-Out Wiele osób myśli, jak poradzić sobie w czasie, kiedy zabraknie prądu chociażby na kilka minut. Myślimy także o tym jak przygotować się na dłuższe wyłączenia energii. Kliknij i poznaj możliwości.
Półroczna konferencja N-Energia Co pół roku, zarząd Prezesów i Dyrektorów firmy ,,N Energia’’ organizuje kongres, na którym wraz ze swoimi współpracownikami podsumowuje ostatnie 183 dni.
Czyste Powietrze Plus - ile i dla kogo? Co zmieniło się w nowej odsłonie programu Czyste powietrze plus? Dla kogo jest dedykowana zmiana i co niesie ze sobą? jaka jest procedura? O tym wszystkim przeczytasz w tym artykule.
Serwis fotowoltaiki i gwarancja. Kilka rzeczy o których każdy powinien wiedzieć. Chcesz wiedzieć na co zwracać uwagę wybierając sprzęt i ekipę wykonawców aby mieć realna gwarancję, a nie tylko nic nie znaczący papier? Przeczytaj!
Wybór rodzaju źródła ciepła dla domu Zastanawiałeś się kiedyś nad alternatywą dla ogrzewania domu paliwem stałym? Wyobraź sobie komfort ustawienia temperatury w domu z poziomu swojego fotela lub z dowolnego miejsca na ziemi za pomocą smartfonu.